Zamknij

recepcjonistka (nr 0957)

Miejsce pracy: SOLANKOWA 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na recepcji hotelowej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, znajomość języka angielskiego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KATRA K. ŁUKASZEWSKA, K. KOWALSKA SPÓŁKA JAWNA
    Adres: SOLANKOWA 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 663 162 032
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty poprzedzony telefonem
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    prace remontowe, porządkowe, malowanie w pomieszczeniach i na terenie DPS
    StPr/24/1027
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    wykonywanie instalacji elektrycznych, miejse wykonywania pracy-teren województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/24/1030
    wynagrodzenie od od 5 500 do 7 500 PLN

    prace magazynowe
    StPr/24/1029

    osoba na tym stanowisku m.in: -wykonuje czynności kancelaryjno-biurowe, -zapewnia komórkom i jednostkom organizacynym KPP w Inowrocławiu wyposażenia w postaci pieczęci i stempli służbowych, -pełni funkcję redaktora strony podmiotowej BIP, -realizuje wnioski o udzielenie informacji publicznej, -obsługuje pocztę elektroniczną, skrzynkę e-PUAP, e-Doręczenia. Warunki pracy: -praca w siedzibie urzędu -praca przy komputerze powyżej połowy dzennego czasu pracy -nie występują uciążliwe/szkodliwe warunki pracy -budynek główny komendy częściowo przystosowany dla osób ze szczególnymi potrzebami (toaleta przystosowana dla osób ze szczególnymi potrzebami, winda prowadząca na parterbudynku). Brak udogodnień do poruszania się między kondygacjami budynku głównego prowadzi w pozostałych budynkach komendy, w tym w budynku, w którym znajduje się oferowane stanowisko pracy.
    StPr/24/1021

    jazda busem 8-10 palet od pn do pt na terenie Polski
    StPr/24/1023
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

    szpachlowanie, malowanie
    StPr/24/1024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    prace dekarskie
    StPr/24/1025

    prace instalacyjno-montażowe przy klimatyzacji i pomp ciepła, możliwość przyuczenia, praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
    StPr/24/0992

    obsługa kelnerska w sanatorium
    StPr/24/0990
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    dekretowanie dokumentów sprzedażowych, rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków,sporządzanie rejestrów
    StPr/24/0991
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN